facebookgoogle plusyoutube twitter

קייטרינג לאירועים

קייטרינג הבוסתן מתמחים בעריכה והפקת אירועים קולינריים איכותיים לקהל פרטי ועסקי.

אלו אירועים עשירים ויצירתיים בהם אנו מציעים ללקוחותינו מענה כולל ומושלם לאירוע שהוא הרבה יותר מארוחה! השירות שלנו כולל קייטרינג לאירועים יחד עם עיצוב האופי הקולינארי של האירוע, מנות התפריט, מעיצוב החלל ועד ליצירת תוכנית אירוח מלאה וייחודית, כל אירוע הינו ייחודי ונתפר לפי הצורך וסוג האירוע.

לקייטרינג הבוסתן מטבח שף עונתי, טרי ויומיומי, המציע תפריטים עשירים ומגוונים שמתבססים על חומרי גלם טבעיים ומשובחים. אנו מבטיחים להביא את כל טוב הארץ עבורכם! תמיד טרי, מבושל ונצלה במקום האירוע רק ברגע האחרון, בכדי שהטעמים יגיעו לאורח בטריות מקסימלית ובאיכות מושלמת.

למדנו שהמפתח שלנו להצלחה הוא היכולת שלנו ליצור חוויה חד פעמית מרשימה ומלאת חיים עבור לקוחותינו, מתוך הקשבה לצורך והתאמה למסגרת התקציב והרמוניה בין כל מרכיבי האירוח.

במסגרת ההפקה הקולינארית אנו מציעים תפריטי גורמה, תפריטי טאפאס וקבלת פנים ייחודיים, הפקה ועריכת האירוע בשלמותו, ריהוט יוקרתי לישיבה, בר אלכוהול איכותי, לאונצ' בר ועוד ...

והכי חשוב - אנחנו אוהבים אוכל ואירוח, נהנים ממה שאנו עושים ושמחים לשתף אתכם בתשוקה שלנו...

אוכל מוכן קייטרינג הבוסתן

צרו קשר כבר עכשיו להזמין את אירוע הקייטרינג הבא שלכם: 052-5859828 / 077-9306010

דגשים בבחירת קייטרינג לאירועים

ככלל, בחירת שירותי קייטרינג לאירועים היא החלטה מורכבת ובעלת השלכות משמעותיות. אחרי הכול, שירותי קייטרינג איכותיים יכולים להרים אירוע ולהפוך אותו לחוויה בלתי נשכחת, בעוד שלעומתו, קייטרינג בינוני יכול להשאיר טעם רע מהאירוע. על כן, המלצה חמה תהיה לבחון היטב שירותי קייטרינג לאירועים שונים בטרם תקבלו החלטה אודות שירותי הקייטרינג שיבטיחו לאורחים שלכם חוויה ייחודית, אוכל נפלא ואירוע בלתי נשכח.

כיוון שרובנו לא עורך אירועים לעיתים קרובות, חשוב לזכור כי לא תמיד אנו יודעים כיצד כדאי לבחון קייטרינג לאירועים. כתוצאה מכך, עניין קריטי הוא להעמיק בתחום ולנסות להכיר אותו כמה שיותר טוב.

השלבים על פיהם מומלץ לבחור שירותי קייטרינג לאירועים מתחלקים למעשה לכמה פרמטרים משמעותיים:

  • איכות וטריות המזון המוגש לאורחים
  • כמויות גדולות של מנות לכל אורך האירוע
  • דגש על הבופה המוגש בכניסה לאירוע
  • חשיבות המראה הוויזואלי ועיצוב המנות, השולחנות ושולחנות ההגשה
  • שירות אדיב, מנומס ומקצועי שיינתן על ידי צוות המלצרים, הברמנים ולמעשה על ידי כל בעלי התפקידים באירוע

כיצד ההבדל בין בעלי אירועים שונים ישפיע על בחירת שירותי קייטרינג לאירועים?

על אף כל הפרמטרים החשובים הללו, חשוב לזכור כי בכל אירוע ניתן דגש לחלק משמעותי אחר בעת בחירת שירותי קייטרינג לאירועים וזאת על פי העדפותיו האישיות של מנהל האירוע. כך למשל, בעוד שעבור אדם אחד חשוב מאוד לבחור חברת קייטרינג שתשמים את מלוא הדגש על כמות, עבור בעלי אירוע אחרים הדגש יהיה דווקא על המראה הוויזואלי של המנות, על עיצוב השולחנות ועל השילוב בין עיצוב המנות ובין העיצוב הכללי באולם.

כמו כן, ניתן להבחין בהבדלים משמעותיים בין מי שיראה כחלק חשוב ביותר את איכות השירות ואת המשקאות אשר יהיו מוגשים לאחרים באירוע שלו, בעוד שאחר יעדיף דווקא לשים את הדגש על הבופה בכניסה לאירוע.

על כן, על מנת להבטיח כי הדגשים האישיים שלנו והעדפותינו האישיות יבואו לידי ביטוי על הצד הטוב ביותר בעת בחירת שירותי קייטרינג לאירועים, חשוב ביותר להקפיד ולבחור חברה בעלת וותק, המיומנות והניסיון בתחום.
בסופו של דבר, רק אלו ידאו להבטיח לנו בחירה טובה ואיכותית, שירות אדיב ומקצועי ואירוע לכל החיים.

קייטרינג הבוסתן קייטרינג לאירועים – המתכון המנצח לכל אירוע

שירותי הקייטרינג של קייטרינג הבוסתן לאירועים יתאימו לכל לקוח ולכל דרישה, תוך דגש על תפריט אישי, שירות אדיב, יעיל, מהיר ומקצועי וסגנון ושפע מיוחדים במינם. בשורה התחתונה, כל מי שכבר ערך אירוע עם שירותי הקייטרינג של קייטרינג הבוסתן יודע לספר כי מדובר על חוויה בלית נשכחת וכל שעליכם לעשות על מנת להבטיח שגם האירוע שלכם יתנהל לשביעות רצונכם המלאה ולשביעות רצונם המלאה של האורחים שלכם הוא להתקשר לצוות המיומן של קייטרינג הבוסתן. אצל קייטרינג הבוסתן מאמינים כי כרטיס הביקור הטוב ביותר של החברה אלו הם למעשה הלקוחות המרוצים שחוזרים שוב ושוב ועורכים כל אירוע רק עם קייטרינג הבוסתן.

לקוחות ממליצים

    Follow us

    Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.