facebookgoogle plusyoutube twitter

שף פרטי

אוהבים לארח? אוהבים להדהים את האורחים כל פעם מחדש? יש לנו פינוק מדהים למארחים!

כל מי שאוהב לארח מכיר את תחושת הסיפוק שבהסבת אנשים לשולחן של כל טוב, את המחמאות ואת ההתלהבות הראשונית מכמה שהשולחן ערוך יפה. כל מארח מעריך את ההתעניינות בכלי ההגשה המיוחדים שהוציא לשולחן, בפרחים הטריים ובקינוחים הצבעוניים. אבל התחושה המוכרת ביותר שמכיר כל מארח, היא תחושת העייפות ואפיסת הכוחות שאחרי ההכנות ובעת ההגשה. כל אחד יודע שאחרי שהוסרו הסירים מהאש, והוגש היין הצונן לשולחן – כמעט ולא מוצא המארח דקה בודדת להתיישב בכיסאו ולטעום מן המוגש.

אחרי הסעודה מתחילה מלאכת פינוי הכלים והדחתם, ואין ספק שהעבודה הקשה לא נגמרת שם. והנה אנחנו באים להגיש לכם, המארחים המשקיעים, את הפינוק המושלם עבורכם – על מגש של כסף. שף פרטי, שלכם ובשבילכם שיגיש לאורחיכם פנינים קולינריות מופלאות ממש היישר מידיו.

אירוע שף פרטי – נשמע מפנק? חכו, עוד לא שמעתם כלום

אירוע שף פרטי הוא חגיגה קולינרית מרהיבה. עבור אירוע של 10 עד 50 אורחים, ניתן לקבל את שירותו הצמוד והאישי של שף פרטי משלכם לערב מדהים של אוכל וכל טוב. אין דרך טובה יותר לערוך את השמחות הפרטיות ואת האירועים העסקיים שלכם, מאשר בפינוק האבסולוטי – גם לאורחיכם וגם לכם!

שף פרטי, בוגר הכשרה מקצועית בארץ ובחו"ל, יגיע כדי להוריד את הטרחה מכתפיכם כדי שגם אתם תוכלו לשבת לצד אורחיכם וליהנות מארוחה מצוינת שתוגש לכם ע"י השף – ובמידת הצורך בעזרת צוות מלצריו.
הגשה לשולחן? מזנון? אתם בוחרים!

השפים שלנו מציעים חמישה סגנונות שונים המושפעים מהמטבחים הבינלאומיים השונים בשילוב אלמנטים צרפתיים ואיטלקיים שמתאימים לכל חיך. אתם מוזמנים להכיר את השפים שלנו באירועי שף פרטי שמתקיימים בכל עת, כדי לסייע לכם בבחירת התפריט ואופי האירוע. לאחר שבחרתם מבין חמשת תפריטי הגורמה המפורסמים באתר, זה הזמן לבחור צורת הגשה.

ניתן לבחור בין הגשה לשולחן במנה אישית לכל אורח, או לחילופין בהקמת מזנונים. מארח מכיר הכי טוב את אורחיו, ויודע מה יתאים להם, הגשה אישית ומרשימה, או מזנונים מפוארים מלאים כל טוב. טרנד חדש הוא מתן אופי יוקרתי לאירוע משמח באמצעות "משתה" – הגשה של מנות גדולות למרכז השולחן, דבר שהופך כל סעודה שקטה לחגיגה של ממש ומושך את העיניים לשולחן.

אבל מה בנוגע לריהוט וכלי הגשה שאלתם? אל דאגה! שף פרטי שכזה דואג לכל מההתחלה ועד הסוף!

מיותר לציין שהמחיר שנקבע מראש כולל בחובו את כל אשר ביקשתם, ללא אותיות קטנות, התפריט המרשים מעשה ידי השף, כלי הגשה יוקרתיים בעיצוב מרשים, ואפילו ריהוט משלים במידת הצורך. ניתן לקבל אלמנטים לעיצוב החלל, ריהוט ישיבה, ריהוט גן, וכל דבר שנוכל להוסיף על מנת לתת לאורחיכם את החוויה של החיים שלכם!

השירות שלנו ניתן ברוב חלקי הארץ, השפים שלנו יצאו מגדרם כדי לספק לכם ולאורחיכם סעודה של ממש וישאירו אותם עם טעם של עוד!

אל תחשבו פעמיים, זה מגיע לכם כמו שזה מגיע לאורחיכם – פינוק מתחילת האירוע ועד סופו, שף פרטי בביתכם או בכל מקום אחר בו תבחרו. בין אם מדובר בארוחה אקראית שתכננתם לכם ולחבריכם, בארוחה משפחתית גדולה, בחגיגה לכבוד יום הולדת או אירוע דומה, או אפילו סעודת חג - זה הזמן לפנות אלינו. והכי חשוב - נתראה בשמחות.

לקוחות ממליצים

    Follow us

    Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.